Matki pszczele Vigor

On Lipiec 10, 2013

Tak! W końcu dojechały zamówione zimą jeszcze matki pszczele Vigor. Miała być druga połowa maja, później połowa czerwca. Dziś jest 10 lipiec. No ale lepiej późno jak wcale. Takiej przesyłki a w zasadzie jej odbioru jeszcze nie miałem. Mój Urząd Pocztowy znany jest z tego, że przesyłki (priorytetowe żeby nie było) są w stanie przeleżeć u nich nawet tydzień.


Godzina 7:25 rano – dzwoni telefon. Lokalna strefa numeracyjna, numer jednak mi nie znany. Odbieram, mówię słucham a tam wielce zaaferowana Pani Kierowniczka: „Proszę przyjechać, są dla Pana jakieś pszczoły! Nie ma żadnego listonosza teraz, dobrze jakby Pan sam jak najszybciej TO odebrał!”.

Jaki wniosek? Ludzie boją się takiego towaru, obchodzą się z nim jak z jajkiem (może nawet lepiej, bo jajko nie bzyczy) i chcą się go pozbyć jak najszybciej. Także nie ma co oszczędzać na wysyłce, tylko dobrze klateczki umocować w wentylowanym opakowaniu, dobrze opisać, zapłacić te 22 zł i mieć pewność że towar dojdzie w nienaruszonym stanie.

2 Responses to “Matki pszczele Vigor”

  • Oj tam
    Może miała świadomość że to jest towar który tydzień leżeć nie może.
    A co do działalności poczty to pełna zgoda. Mają swoje procedury.
    Listonosz który praktycznie codziennie coś przynosi raz zostawił awizo. Tydzień leżało a ja czekałem i czekałem.

    Bo jest tak że jak zostawi awizo to już nie nosi i nie mówi że jest na poczcie coś.

  • Generalnie do PP jako instytucji to zastrzeżeń wielkich nie mam. Działają sprawnie nawet. Problemem są tutaj takie małe, lokalne urzędy pocztowe. Ten u mnie to taki pocztowy 13 posterunek. Mam założoną skrzynkę pocztową więc nie można tłumaczyć, że awizo zaginęło cudem jakimś. Awiza nie ma, w okienku mówią że nic nie ma, że jakby było – to by było awizo. Człowiek w końcu dowiaduje się od nadawcy numer nadania i co? Po długim szukaniu okazuje się, że przesyłka leży i kurzy się od pięciu dni…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Informuj mnie o odpowiedziach poprzez e-mail. Możesz również subskrybować wpis bez zostawiania komentarza.